Het Parelteam

  • Directie: Alice Vrijhof
  • Intern begeleider: Laura Lubbersen (di-do)

 

  • Groep 1/2A : Marianne Kniep (ma), Marja Dekker (di-vr)
  • Groep 1/2B : Hetty Yntema (ma-vr)
  • Groep 2/3   : Lydia van den Berg (ma-afwissend woe),
    Manon van Renswoude (afwisselend woe-vr)
  • Groep 3       : Anja Klaassen (ma-wo en vr), Reinanda de Ruiter (do)
  • Groep 4       : Lauranne Renes (ma-vr),
    vanaf maart: Hester Tiel Groenestege (ma, di)
  • Groep 5       : Willemijn de Lange (ma, di, do, vr), Arjan de Zeeuw (woe, do)
  • Groep 6       : Marieke de Weerd (ma-woe), Miranda Beelen (do-vr)
  • Groep 7       : Manon van Renswoude (ma) Laura Epe (di-vr)
  • Groep 8      : Marnix Stegeman (ma-vr)
  • Leerkracht: José Bekkema (do)

 

  • Onderwijsassistent: José Hannessen (di, do)
  • Onderwijsassistent: Hettie de Jong (ma, woe, do)
  • Prisma leerkracht: Marieke Hoekerd; mariekehoekerd@stichtingvco.nl

Verder stellen we u graag voor aan:

Het MT bestaat uit:

  • Directie: Alice Vrijhof; directie@stichtingvco.nl
  • Intern begeleider: Laura Lubbersen; lauralubbersen@stichtingvco.nl
  • Onderbouwcoördinator: Marja Dekker
  • Bovenbouwcoördinator: Laura Epe

Verder bestaat ons team uit;

  • Conciërge: Klaas Nagelhout
  • Administratie: Bea Ton; beaton@stichtingvco.nl
  • Vertrouwenspersoon: Lauranne Renes; laurannerenes@stichtingvco.nl
  • Coördinator Anti-pest: Reinanda de Ruiter; reinandaderuiter@stichtingvco.nl

 

Externe vertrouwenspersonen: 

Nicole Wassink; nwassink@centraalnederland.nl
Hennie Nieuwenhuis; hnieuwenhuis@centraalnederland.nl

Alice Vrijhof

directie van CBS De Parel

directieparel@stichtingvco.nl

Laura Lubbersen

Marja Dekker

Marianne Kniep

Hetty Yntema

Lydia van den Berg

Manon van Renswoude

Anja Klaasen

Reinanda de Ruiter

Lauranne Renes

Hester Tiel Groenestege

Willemijn de Lange

Arjan de Zeeuw

Marieke de Weerd

Miranda Beelen

Laura Epe

Marnix Stegeman

José Bekkema

Hettie de Jong

José Hannessen

Bea Ton

Klaas Nagelhout

Hilde Boonen

Marieke Hoekerd

Wij maken u graag wegwijs op de school of maken kennis tijdens een gesprek.

Ik wil kennis maken